بارگذاری...

اولین اتاق فرار تیم بوم اسکیپ: رستگاری بیولوژیکی

تیم بوم اسکیپ با هدف طراحی ، احداث و اجرای بازی‌ های اتاق فرار از تابستان ۹۷ شروع به فعالیت کرد . اولین اتاق فرار تیم‌ ما با نام رستگاری بیولوژیکی افتتاح شد و خوشبختانه با استقبال و رضایت کامل مخاطبین اکنون در حال فعالیت است .

اتاق فرار رستگاری بیولوژیکی در داخل ساختمان پزشکان آوین قرار دارد  داستان به این مضمون است که بشریت دچار یک بیماری همه‌گیر و بسیار واگیردار عجیبی شده که توسط یک باکتری جهش یافته‌ی آزمایشگاهی با کد A114 که در آزمایشگاه دوست قدیمی دکتر آوین یعنی دکتر اچ.جِی.هاوس در کالیفرنیا تولید شده بود به افراد منتقل میشود . دکتر آوین که صاحب ساختمان و یکی از شاخص‌ترین متخصصان بیولوژیکی دنیاست سالها بود که به عنوان همکار در مورد خطر این باکتری‌های جهش یافته‌ی ژنتیکی به دکتر اچ.جی.هاوس گوشزد میکرد .
دکتر هاوس از دوستان کودکی دکتر آوین بود و زمانی که آوین‌ با والدین خود به کالیفرنیای آمریکا مهاجرت کردند ، اولین کسی بود که به سمت او دست دوستی دراز کرد .. ولی الان دیگه همه چیز تمام شده بود ، دکتر هاوس اولین قربانی A114 بود . بعدا معلوم شد دستیار دکتر هاوس که از قدیم عاشق همسر او بود A114 را در آزمایش آزاد کرده درحالی که دکتر هاوس مشغول به کار بوده است .
دستیار دکتر هاوس بعد از او بافاصله چندروز خودکشی کرد و در ایمیل ای به همسر دکتر هاوس همه چیز را اعتراف کرده بود . ولی تراژدی دیگری در راه بود . بزرگترین و مخرب ترین اپیدمی تاریخ بشریت .
حالا دیگر دکتر آوین چیزی برای از دست دادن نداشت و فقط به یک‌چیز فکر میکرد . اینکه انتقام‌ تنها دوست واقعی خودش را بگیرد . میگویید قاتل که خودکشی کرد ! ولی نه ، قاتل اصلی A114 بود که الان در تمام جهان پخش شده بود و موجودات نفرت‌انگیزی را خلق میکرد که راه برگشتنی نداشتند جز یک گلوله در وسط پیشانی !
دکتر آوین دیگر نه اخلاق میدانست و نه وجدان داشت ، این فقط چهره‌ی میکروسکوپی A114 بود که شب و روز جلوی‌ چشم او پرسه میزد . باید از بین میرفت تا این چهره نحس از جلوی چشمان او پاک شود .
شما با گروه خود که از نجات یافتگان اپیدمی هستید و هرکدام تخصصی دارید به آزمایشگاه دکتر آوین‌ دعوت میشوید تا به حل این اپیدمی جهانی کمک کنید ولی خود را در حصر دکتر میبینید ! درست است شما قرار است برای رستگاری بشریت قربانی شوید تا آزمایشات دکتر روی شما تست شود و‌ خود نیز با این‌ فداکاری رستگار شوید ، حداقل این چیزیست که دکتر فکر‌ میکند ولی قطعا شما با او‌ موافق نیستید !
شما در فکر فرار هستید که شاهد برهم خوردن جو آزمایشگاه میشوید . حالا وقت دارید که فرار کنید ! فقط ۶۰ دقیقه مهلت دارید !

مدت زمان بازی : ۶۰ دقیقه

سختی بازی: ۸۰

تعداد نفرات: ۷-۴

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
Open chat
پشتیبانی آنلاین