بلاگ

اسکیپ روم یا اتاق فرار تهران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اسکیپ روم یا اتاق فرار تهران

همونطوری که اکثر کسب و کارها و مشاغل دیگر ، مخصوصا استارتآپ‌ها ، در پایتخت کشور یعنی تهران ، رونق بسیار بیشتری دارند ،اتاق های فرار هم در تهران هم بر حسب تعداد و هم بر حسب کیفیت و نوآوری ، پتانسیل و جای رشد بیشتری دارند .

اتاق فرار های تهران

اتاق های فرار هم در تهران هم بر حسب تعداد و هم بر حسب کیفیت و نوآوری ، پتانسیل و جای رشد بیشتری دارند .
با تکیه بر همین اصل ، تیم بوم اسکیپ نیز اولین اتاق فرار خود را در شهر تهران احداث کرد و منطقه شرق تهران و تهرانپارس را برای این منظور انتخاب کرد .
پراکندگی اتاق های فرار تهران در مرکز شهر تراکم بیشتری دارد و علت آن هم مشخص است و آن این است که به علت نوپا بودن بازی های اتاق فرار در ایران و حتی در تهران ، مشتری ها باید از سرتاسر تهران قابلیت جذب شدن به مجموعه‌ها را داشته باشند . ولی اکنون که چندسالی از شروع احداث اتاق های فرار در تهران میگذرد و این بازی ها در تهران شروع به جا باز کردن در بین کسب و کارهای تفریحی کرده‌اند ، دیگر لزومی به مرکزیت اتاق های فرار در تهران نیست و بالعکس نیاز است تا این بازی در سرتاسر مناطق و محله‌های تهران معرفی شود و مخاطب خود را در درون تمامی مناطق و اقشار شهر تهران پیدا کند .

بازی اتاق فرار


اتاق فرار یک تفریح و بازی سالم و فکری و گروهی است که میتواند در سلامت فکری و روحیه افراد جامعه‌ی کلان شهر شلوغی مانند تهران و بالاخص جوانان شهر تهران بسیار موثر باشد و خوشبختانه تابحال بسیاری از جوانان را به سمت خود جلب کرده است .
تیم بوم اسکیپ امید دارد که با احداث و ترویج بازی اتاق فرار در سرتاسر تهران ، با روش و متود خاص خود ، گامی بزرگ‌ در صنعت تفریح کشور و پیشرفت سلامت فکری تمامی اقشار جامعه و بالاخص جوانان تهرانی بردارد .

© 2018 Boom Escape. All Rights Reserved. Designed By Boomeabi